PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8060}

Hotel New Rose

New Rose Hotel
5,9 449
ocen
5,9 10 1 449
Hotel New Rose
powrót do forum filmu Hotel New Rose

Lubię styl Ferrary i gdyby się postarał byłby o wiele lepszym reżyserem, kto wie może nawet równym najlepszym. Ale te jego filmy balansują na krawędzi geniuszu i pseudointelektualnego bełkotu, najczęściej nie tyle balansują co spadają w przepaść pretendującą do tego drugiego miana. Tutaj mam bardzo ciekawie pokazaną wizję przyszłości, stworzoną w cyberpunkowym klimacie i do tego genialnie obsadzoną. I cóż z tego jak film w końcu wpada we własną pułapkę- postaci zaczynają się powtarzać, ich dylematy nie znajdują rozwiązania więc bohaterowie błądzą w nich bez końca, a cały klimat umiera zabity przez prostotę wielu rozwiązań. Do tego jeszcze ta kocówka będąca zlepkiem retrospekcji- pewnie że widz wiele z niej wyciągnie, ale równie dobrze mogła trwać 5 a nie 25 minut. 5/10

ocenił(a) film na 9
Lucky_luke

nie mogę się zgodzić. właśnie obejrzałem po raz "enty" końcówkę. jest niesamowita. przez powtórzenia, kolory, dźwięki, hipnotyzuje, miesza, wciąga, usypia, otrząsa... powiem tak. "pseudointelektualny" do momentu kiedy przestaje Ci się podobać. potem bajka :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones