PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021009}
6,7 255
ocen
6,7 10 1 255
To nie ze mną
powrót do forum serialu To nie ze mną

Szkoda, ze wszystkie seriale są o silnych i niezależnych kobietach, a nie ma o takich jak ja: którym nie zależy wcale na pracy i niezależności finansowej. Teraz wszystko leci na jedno kopyto :(

KateAusten24

Obejrzałam jeden odcinek i teraz oglądam drugi i mam dokładnie takie same odczucia…

KateAusten24

Takich jak Ty czyli jakich hm?

Weronka90

No, może takich "ciasteczkach", które należy finansować. Myślę, że całkiem sporo jest takich postaci w filmach

Viola__filmweb

czyli uważasz,że każda laska leci na kasę i coś jeszcze?:P

Weronka90

Nie, nie każda. Niektóre lubią być niezależne finansowo:)

Viola__filmweb

bo o to w tym wszystkim chodzi by mieć kasę,a nie być zależną od faceta

Viola__filmweb

Oj, forumowiczu. Ja akurat jestem mężczyzną, ale pozwolę sobie się wypowiedzieć.
Świat nie jest na tyle zero-jedynkowy, że albo mamy do czynienia z silną, niezależną finansowo kobietą, albo na drugim biegunie materialistkę, której życiowym marzeniem jest złowić bogatego faceta, który będzie je finansował.
Jest sporo kobiet, które nie chcą wyciągać pieniędzy od faceta, ale też nie zależy im na wyścigu szczurów i pogoni za olbrzymią kasą i robieniu kariery zawodowej za wszelką cenę. Wystarczy im spokojna, satysfakcjonująca, bezstresowa praca, a wartości bardziej przywiązuje się do satysfakcji z więzi relacyjnych. Sam mam przyjemność być związany z taką właśnie partnerką i jest cudownie. Pozdrawiam!

xobevil

otóz to

xobevil

No tak, bo OLBRZYMIĄ KASĘ zarabiasz TY i to na Tobie spoczywa ciężar utrzymania ogniska domowego:)

Gats_2

Niestety mylisz się, ja też nie mam jakiejś świetnie płatnej pracy - oboje z partnerką zarabiamy podobnie. Z tym, że ważniejsze są dla nas spokój, kwestie relacyjne, spędzanie ze sobą czasu, "ognisko domowe". A nie wyścig szczurów, praca w stresie na 100% możliwości, żeby tylko wyłowić więcej hajsu kosztem zdrowia i czasu. Czas to najcenniejsze co mamy w życiu. Pozdrawiam.

xobevil

Baardzo Wam życzę, by ta relacja była trwała. Chciałabym tylko zauwaźyć, że niezależności finansowej także nie należy utożsamiać z wyścigiem szczurów. Pana partnerka pracuje, więc jest niezależna finansowo.

Viola__filmweb

Bardzo dziękuję. I - tak, jak najbardziej możemy się tutaj zgodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones