PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744056}
5,3 29 842
oceny
5,3 10 1 29842
2,8 5
ocen krytyków
Słaba płeć
powrót do forum filmu Słaba płeć?

Znowu Adamczyk.... boję się otwierać lodówkę bo tam na pewno też będzie Adamczyk. No ale czemu ja się dziwię, przecież to polski film. W polskim filmie musi być kto?... Adamczyk albo Karolak albo Szyc albo Koterski albo Frycz itd. czyli stara mafia blokująca miejsca młodym zdolnym aktorom. Zresztą cały scenariusz wart tyle co i ci "aktorzy" (cudzysłów nieprzypadkowo).

pemo997

Akurat Adamczyk w tym filmie jakiejś ogromnej roli nie gra, za to, co przyznaję ze zdziwieniem, zagrał bardzo dobrze. A scenariusz... ja wiem? Scenariusz jest na podstawie książki, po autorce widać, że zna życie młodych ludzi pracujących w korporacji. Moim zdaniem Słaba płeć to całkiem przyzwoite kino, ale bardziej obyczajówka niż komedia.

(FIlm oglądałam 17 grudnia na pokazie przedpremierowym)

pemo997

W amerykańskich filmach też ciągle grają ci sami aktorzy tylko... tak jakby wyglądają co film inaczej. I nie chodzi o jakieś ekstremalne zmiany.

pemo997

Akurat Adamczyk i Dziędziel to jedyne "dinozaury" w tym filmie i role mają drugoplanowe, reszta aktorów jest raczej mniej znana i zgrana i da się ich oglądać. Może trochę niesmaczne było tylko dodanie tam Figury ale przynajmniej gra starą babcię a nie seks bombę więc to tez od biedy ujdzie.

użytkownik usunięty
pemo997

Akurat Koterski czy Frycz nie grają w polskich filmach tak często, jak ci trzej, których wymieniłeś wcześniej, więc nie przesadzaj.

pemo997

wiesz co mam do Ciebie prośbe. Nie wrzucaj do tego worka (Adamczyk, Karolak- pełna zgoda!!!) wybitnego aktora Jana Frycza. Akurat On nie gra za dużo a powinien, bo jest aktorem totalnym. WIDZIAŁEŚ BEZMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI SANIEWSKIEGO??? POLECAM

ocenił(a) film na 4
arti_krk

ale kolega Adamczyk również jest doskonałym aktorem, co potwierdza nawet w trzecioplanowych duperelach.

piciu6

Doskonały aktor od ról gównianych, takich jak ten film -polski kolejny gniot.

Adamczyk111

Adamczyk to bardzo dobry aktor o wielkim talencie, a, że marnuje sie w polskich komediach to już inna sprawa.

milenasy

Bo Polskie kino opiera się na jednych i tych samych aktorach głownie serialowych typu : Żmijewski, Foremniak, Adamczych, Socha, Karolak i inni badziewni poslcy aktorzy. Zamiast dać szanse młodym z filmów które mają być "hitami" są gniotami.

ocenił(a) film na 6
pemo997

Ale on tak pieknie sie dusil... :)

pemo997

Raczej ....znowu Głowacki.....ten to teraz gra wszędzie...

ocenił(a) film na 6
pemo997

Młodzi zdolni :-D :-D :-D jest 1 na 100 :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones