PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847757}
4,7 41 054
oceny
4,7 10 1 41054
3,9 26
ocen krytyków
Dziewczyny z Dubaju®
powrót do forum filmu Dziewczyny z Dubaju®

Ten film mial krytykowac modelki a pokazuje mlodych przystojniakow z ktorych uprawialy sex. A gdzie stare dziady? Gdzie koprofilia?

ocenił(a) film na 6
Marcin_Mracs

Film oglądałeś? Kamila bawiła się w kupę.

Tylko_w_szpilkach

Ja też oglądałam i przysięgam, że nie widziałam takiego motywu.

ocenił(a) film na 6
Ahnessa

Kiedy Figura mówi jej w samochodzie o różnych zabawach, jasno daje do zrozumienia, o co chodzi.

Marcin_Mracs

ten film się ogląda żeby pooglądać islamskie ciasteczka, a nie jakieś kupy zboczeńcu!!!!

ocenił(a) film na 5
Marcin_Mracs

Oj tam,oj tam, Tota już się najadła.

ocenił(a) film na 1
Marcin_Mracs

Film początkowo miał nazywać się Polki Gównojadki,,czylo to, z czego Polki słyną ma całym świecie.

ocenił(a) film na 7
LukasCVGL

Jak to nie byli starych dziadów? Naprawdę chciałeś zobaczyc scenę z kupa? Mi wystarczyła sama o tym rozmowa.

amberangelic

Potem jeszcze bohaterka wymiotowała w wiadomym kolorze

ocenił(a) film na 3
LukasCVGL

no już nie przesadzaj, tak nazywają tylko twoją matke

ocenił(a) film na 1
BartasBartas

Poczytaj.

Marcin_Mracs

A tam, zaraz koprofilia, że kilka klocków zjadły to już koprofilia, bez przesady...

ocenił(a) film na 2
forek23

A od ilu zjedzonych klocków jest koprofilia? Czy może chodzi o częstotliwość? Raz to nie a dwa?

ocenił(a) film na 7
Salmonella

Koprofilia to gdy się to lubi robić, a nie gdy się to robi za kasę.

ocenił(a) film na 2
truegod

W sumie to masz rację.

ocenił(a) film na 6
Marcin_Mracs

Taki jesteś ciekawy? Nieuważnie oglądałeś, bo tylko czekałeś na widok bolca z tyłka.

ocenił(a) film na 7
Marcin_Mracs

Jest wyraźna rozmowa smsowa Kamili z Dorotą gdzie jest powiedziane wprost, że klient zrobi na nią kupkę, a jak jej nie pasuje, to niech zrobi na niego.
Na statku jest też scena jak Arab sika do kieliszka od szampana i jego mocz pije kilka dziewczyn po kolei.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones