PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847757}
4,7 41 054
oceny
4,7 10 1 41054
3,9 26
ocen krytyków
Dziewczyny z Dubaju®
powrót do forum filmu Dziewczyny z Dubaju®

Filmu jeszcze nie oglądałem. Ale zastanawia mnie jeden szczegół z problematyki tematu tego filmu. No bo zobaczcie sami. Tyle lat od tego skandalu, tyle się o tym mówiło, film nawet powstał, a do tej pory żadne konkretne nazwisko nie wypłynęło. A wystarczy jedna sex-afera w kościele i już "Sekielscy Brothers" wiedzą wszystko, gdzie, jak, kiedy, w jakiej parafii, jaki ksiądz. A tu nic!!! Kto je kryje? Kto za tym stoi? Kto z wysoko postawionych polityków i celebrytów korzystał z usług tych panienek, ze do dziś jest to tajemnica.

Archangelus Raphael

Przypuszczam, że zbyt wpływowi ludzie są w to umoczeni i nikt z nich nie jest krystalicznie czysty, stąd trzymają siebie w szachu i milczą. Doda sugerowała, że niejaka Natalia S. zwana także Miss Euro 2012 brała w tym udział...

byc_moze

Też słyszałem to konkretne nazwisko. Były tam tez dziennikareczki TVN-u, oczywiście te mniej znane, jakieś pogodynki, czy modystki, poza tym uczestniczki wyborów miss i dziewczyny z agencji modelowych. Ale co podkreślam, żadnych konkretnych nazwisk, jak w wielu innych podobnych tego typu aferach. O co chodzi????

Archangelus Raphael

Bo lewicowa elytka rozgrzesza je jak może.

Wystarczy poczytać sobie tutejsze recenzje żeby dowiedzieć się, że te wszystkie dzi*wki były tak na prawdę Bogu ducha winnymi ofiarami, przecież one musiały, one nie mogły inaczej, pierdyliard okoliczności przemawia na ich korzyść.
Ale to pikuś, bo nawet sutenerki, które to wszystko organizowały okazuje się, że też były tylko ofiarami - a jakże - patriarchalnego porządku, one sobie tylko próbowały poradzić w tym zgniłym, rządzonym przez mężczyzn świecie.

Rzyg...

taksidrajwer

A to nie ma znaczenia. Zawsze druga strona uderzy z podwójna siłą, nie tymi to innymi źródłami, by nagłośnić aferę. A tu....cisza. Zobacz na ten przykład Kościół. Potężna instytucja z międzynarodową renomą i ochroną rządową a nic się nie ukryje, a tym czasem tu.... Nawet Doda, producentka tegoż filmu, nagle wylało się na nią jakieś tajemnicze oskarżenia, nagle tak, po premierze filmu, a wcześniej były niby to ostrzeżenia, by nie dystrybuować, dziwne nie...???

ocenił(a) film na 6
Archangelus Raphael

Nie wiem jak mozna porownywac wykorzystywanie seksualne dzieci przez ksiezy z dobrowolnym dawaniem du.py przez dorosle osoby??!!

ocenił(a) film na 7
Archangelus Raphael

masz tu wszystko łącznie z nazwiskiem samej "Emi"
https://plejada.pl/programy/joanna-borysewicz-zostala-skazana-za-sutenerstwo-dzi ewczyny-z-dubaju/srnzhqk
Jak chcesz idź do sądu, poproś o akta i będziesz miał nazwiska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones