PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847757}
4,7 41 054
oceny
4,7 10 1 41054
3,9 26
ocen krytyków
Dziewczyny z Dubaju®
powrót do forum filmu Dziewczyny z Dubaju®

Występu w takim ,,dziele". Chyba juz faktycznie musi byc u niego slabo z finansami. Mogl jakas zrzutke zrobic, na zasadzie, jak nie uzbieram kwoty X to zagram u Dody. Ja bym wplacil.

Kinomaniakwarszawski

Jepłem ze śmiechu. Mistrzu!! :D

Kinomaniakwarszawski

Pewnie nie byłbyś jedyny.

Kinomaniakwarszawski

Ale co jakoś zagrał? Nie widziałam filmu jakby co

ocenił(a) film na 1
Magga1234

Fajnie zagrał, w jednej scenie z żoną ok. 3 minut. Był jak z innego świata aktorskiego, w tym tragicznym filmie

Kinomaniakwarszawski

Englert Dodę bardzo ceni i grali razem w teatrze z tego co kojarzę. Dlatego wystąpił.

ocenił(a) film na 4
Kinomaniakwarszawski

Wielu naprawdę dobrych aktorów gra w serialach i "arcydziełach" tego pokroju. Część z nich otwarcie mówi, że robi to dla pieniędzy, bo z czegoś trzeba żyć, a poza tym gra w teatrach w zasadzie hobbystycznie. Ja np. nie mam im tego za złe. A jak się chce zobaczyć jak dobrym aktorem jest np. Englert to poluje się na bilety na jego sztuki.

ocenił(a) film na 6
Kinomaniakwarszawski

Jego występ to klasa sama w sobie. Nigdy go nie lubiłam, ale na tle pozostałych aktorów, w tym Figury, wypadł świetnie. Przez chwilę miałam wrażenie, że oglądam inny film, jakiś dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones