PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 791
ocen
4,2 10 1 11791
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

Miałam przyjemność wziąć udział w oficjalnej premierze filmu, która odbyła się wczoraj. Wiedziałam, że film będzie dobry, ale zaskoczyło mnie to, że był bardzo dobry :)
Obsada wypadła świetnie, zdecydowanie najlepiej aktorsko wypadł Tomasz Włosok i oczywiście Cezary Pazura Bardzo miło było zobaczyć Mikołaja Roznerskiego w roli czarnego charakteru - wypadł bardzo przekonująco.
Cieszę się , że film nie był naładowany krwawymi scenami i mnóstwem przekleństw, bo to zniszczyłoby cały klimat. Oczywiście są mocne momenty, ale pokazane ze smakiem.

Przed seansem odbyła się minuta ciszy, ku pamięci Pana Pawła Adamowicza...

ocenił(a) film na 10
renatkaLOVE

Ależ zazdroszczę! Chciałabym obejrzeć ten film jak najszybciej.
Miło, że uszanowali również te tragiczne wydarzenia z ostatnich dni.

ilonawolnik

Ja również miałam przyjemność być na pokazie premierowym i naprawdę, z ręką na sercu, bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten film!

ilonawolnik

i ogromny plus i szacunek za przemówienie i minutę ciszy

agapie

Dobrze to słyszeć, nie rozumiem ludzi, którzy hejtowali i wylewali jad, bo premiera odbyła się 14 stycznia...

emilawolska1

Miło :)

ocenił(a) film na 1
ilonawolnik

HAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

renatkaLOVE

Dodam również, że w filmie były sceny, które trzymały w napięciu, bawiły, wzruszały i zaskakiwały ;) Szczególnie zakończenie było dla mnie zaskakujące...

renatkaLOVE

Też zazdroszczę, ale idę w weekend i sama się przekonam :)

renatkaLOVE

w 100 procentach się zgadzam, nie jest to może ambitne kino - film jest rozrywkowy, ale daje radę.

renatkaLOVE

korci zeby zapytac o to zakonczenie:D ale wytrzymam do jutra, my idziemy jutro

renatkaLOVE

tak, też poszłam przedpremierowo i muszę powiedzieć że film mnie zaskoczył. a minuta ciszy to ogromny wyraz szacunku - nie można było tego niestety odwołać jak się domyślam, ale organizatorzy zrobili co w ich mocy.

nikrukowska

Miło słyszczeć, że ktoś się zgadza i pisze szczerze...bo te obrzydliwe, opłacone komentarze powinny być od razu blokowane i usuwane, bardzo nie feer

renatkaLOVE

Też już miałam okazję zobaczyć film i totalnie nie rozumiem tych negatywnych komentarzy! Ludzie pewnie jeszcze nie zobaczyly, ale już wylewają swój jad do internetu, obrażają i gnoją za przeproszeniem - najgorsze jest to, że pewnie zostali opłaceni :(

nawrat6

https://film.org.pl/r/recenzje/diablo-wyscig-o-wszystko-wolniutko-189892/ czy trzeba czegoś więcej?

renatkaLOVE

Dodam jeszcze, że gra aktorska Włosoka wiele dobrego wniosła w ten film :)

nawrat6

Tak, Tomek to bardzo utalentowany i plastyczny aktor, w każdym filmie, serialu "błyszczy".

renatkaLOVE

no i o to chodzi, to kino rozrywkowe, a nie film festiwalowy, to ma bawić, ma sprawić, że człowiek nie będzie siedział przez godzinę kminiąc, jak bardzo film go poruszył do głębi, jak odwoływał się do nikomu nieznanych filmów. Kazdy lubi czasem obejzrec cos takiego :)

pikpik9

no tak, to jest kino rozrywkowe, przede wszystkim bardzo smaczne - i młody widz może miło spędzić na nim czas i starszy widz.

renatkaLOVE

Czytałam, że film (w przeciwieństwie do tego co zapodaje widzom Vega) nie jest naładowany ani przekleństwami, ani jakąś brutalnością, dzięki czemu można zabrać na seans młodszego brata albo siostrę. Warto to de\ocenić w dzisiejszych czasach, gdzie stawia się głównie na szambo. Szacun

renatkaLOVE

Ja jako starszy widz :D stwierdzam, że jak na kino rozrywkowe, to jest bardzo dobry film ;)

ocenił(a) film na 10
pikpik9

Wybuch - rozumiem, ze chodzi o ten przy stacji co był ? jak podjechali ? czy on ten na moście ? Mnie akurat troche rozśmieszył :P Ogólnie film mi się podobał, ale ta scena troche mnie rozbawiła :P Chemia między bohaterami ? Była- ale ja bym chciała więcej rozmów między aktorami, bo tego tu mi brakowąło. I jak będzie druga część - to ja chce własnie wiecej dialogów nie tylko wyścigi, ja chce tez intrygi :D Ogólnie film bardzo fajny.

renatkaLOVE

Warto podkreślić moim zdaniem naturlaną chemię między bohaterami - nie da się ich nie lubić i nie kibicować

ocenił(a) film na 10
anusia007

ja podkreśliłbym jeszcze poziom efektów specjalnych, bo było ich naprawde sporo i dla mnie byly bardzo pozytywnym zaskoczeniem akurat, swietnie wyszlo

Irekkom

irrek serio??? To jest totlanie najsłabszy pukt filmu :( Sceny wyścigów mega, piękne zdjęcia nagrywane najwyższej klasy sprzętem - chłopak z branży widział kamery w making ofach i pod wrażeniem, drony też fajne ujęcia, ale wybuch - no rozumiemy, ze musiały być, bo wymogi gatunku..

ewa523

fakt - zdjecia rewelacja. w ogole dobrze sie patrzy na Diablo, wciagnelam sie w ten swiat !:)

Barabarra

Dołączyłaś w 2018 roku i masz trzy paździerze ocenione na 10. Kto i ile ci płaci za komentarze? A może masz 6 lat?

Irekkom

Dwa g*wna ocenione na 10? Fake konto... zgłaszam...

anusia007

Miałam takie same odczucia :D Mimo, że Tomek Włosok jest dla mnie bardziej wiarygodnym aktorem to bardzo miło oglądało się go z Karoliną Szymczak u boku.

anusia007

Karolina Szymczak fajna i wyrazista. Zdecydowanie wysuwa się na prowadzenie wśród pozostałych pań, ale może dlatego, ze po prostu gra główna role kobiecą ;) Podobała mi sie

renatkaLOVE

Fajnie :) Ja jeszcze nie widziałam, ale jutro zamierzam to nadrobić. Duży plus za minutę ciszy i uszanowanie tej tragicznej śmierci :(

renatkaLOVE

Widziałam, ze byli Fitloversi!

kowalik5

Bardzo dobrze wypadają tuzy polskiego kina (pewnie nie mogłoby być inaczej):) choć mają mniejsze role. Chabior, Żak, Kasia Figura. Uwielbiam :)

ocenił(a) film na 1
renatkaLOVE

Przecież ten film to najgorsze g#wno. Pierwsze sceny już pokazują, że montaż w tym filmie to nieporozumienie. Najbardziej żałosne i pokazujące porażkę tego filmu są tworzone fake konta i oceny 10/10 dla podbicia oceny. Wyniki sprzedaży biletów mówią same za siebie.

bro94

Dla mnie akurat montaż na plus (szczególnie kilka scen), fajna muzyka, ciekawe ujęcia wyścigów z dronów i podobała mi sie Warszawa nocą. A aktorsko Mohr, Włosok, Pazura.

ocenił(a) film na 1
bro94

Chyba powyższe komentarze mocno "posmarowane"

KrissBy

Odniosłam dokładnie takie samo wrażenie. To widać na kilometr, że posmarowane.

ocenił(a) film na 1
renatkaLOVE

Ile zapłacili za takie oceny? Pytam na serio. Tak czy tak - chyba za mało ludzi wynajęli, bo mimo że dużo osób daje 10... zarezerwowane dla arcydzieł, to film nadal ma ocenę około 4 xD Brawo! Dzięki wam polskie kino rozrywkowe leży na kolanach i jest zapinane w dupsko!

ocenił(a) film na 1
AndcRew

"Miałam przyjemność wziąć udział w oficjalnej premierze" ja pi** gdzie tu przyjemność w lasowaniu sobie głowy takim gównem. Te komentarze z zachwytami. Jakaś gimbaza albo fake konta. Zachwycają się jak mucha gównem.

ocenił(a) film na 1
renatkaLOVE

Żałosne jest to co piszesz.

ocenił(a) film na 1
renatkaLOVE

Jak rozumiem ten wątek ma być tylko żartem z tego wyjątkowo kiepskiego filmu, by nie rzec szmiry.

ocenił(a) film na 1
cyfrowy_baron

oni mają płacone za to, żeby dawać pozytywne komentarze,spokojnie :)

pawel997402

Te sztuczne dialogi są genialne i w dodatku czesc to odpisywanie samemu sobie. Ciulowa robota tak klepać w klawiature za pare groszy i jeszcze zleceniodawca powinien obciac im polowe stawki za tak niewiarygodne pitolenie.

ocenił(a) film na 1
renatkaLOVE

".Wiedziałam, że film będzie dobry, ale zaskoczyło mnie to, że był bardzo dobry :)"

XD

ocenił(a) film na 2
renatkaLOVE

Zgadzam się w całej rozciągłości. Ten Film jest zajebisty. W wikipedii przy haśle zajebistość powinien być jakiś odnośnik do tego filmu. Te efekty! zdjęcia, gra aktorska, umiejętne budowanie napięcia. O muzyce nawet nie wspomnę, taka jest wspaniała. To kwintesencja mariażu kina artystycznego z rozrywkowym. Aż mi się gorąco robi w hm,hm, gdy pomyślę o tym filmie. Nie wiem czy był ostatnio jakiś polski, lub zagraniczny film, który mógłby konkurować z tym wspaniałym, zajebistym dziełem sztuki. No nie wiem, może Studniówka?

renatkaLOVE

Wuahahaha!

ocenił(a) film na 1
renatkaLOVE

hahahahaha film jest tak żenujący że nawet pozytywne komantarze są opłacane,pozytywne komentarze od fikcyjnych kont,żałosne

ocenił(a) film na 10
renatkaLOVE

No ja własnie na premierze nie byłam, tylko obejrzałam już w domu. A film uważam za luźny, dobryna spędzenie popołudnia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones