PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1202}
6,5 5 142
oceny
6,5 10 1 5142
Autoportret z kochanką
powrót do forum filmu Autoportret z kochanką

badziew totalny, tylko polacy moga taki pasztet zrobić! nie wytrzymalem i niedoogladalem calego
a jestem melomanem i rzadko zdarza mi sie konczyc przed czasem

Adash

Masz racje: Polacy robia najlepszy pasztet na świecie. A jak nie obejrzałeś to sie nie wypowiadaj melomanie jeden

ocenił(a) film na 7
czarnyspecjal

Proponuje wlaczyc Polsat tam leca filmy wspolmierne do Twojego iq.

użytkownik usunięty
Adash

A co ma melomania do oglądania filmów!? Ale za to dobrze zatytułowałeś swoją wypowiedź- śmiało można ją nazwać ,,autoportretem badziewia''.
Niestety rzadko w polskim kinie się zdarzają równie dobre i oryginalne filmy, jak ''Autoportret z kochanką.''

ocenił(a) film na 8
Adash

a co konkretnie Ci sie nie podobało w pięciu punktach "melomanie"...mnie osobiscie fil sie podoba,

ocenił(a) film na 7
rottweiler

I mnie tez sie podoba

użytkownik usunięty
Adash

O, a jakiej muzyki nasz meloman Adash słuchać lubi? Twórców jakich, z epok których? No, dalej, hejże, hola. Skoro Adash taki meloman to może by tak po słownik sięgnął i poznał znaczenie słów, których użył, coo? No, dalej. Albo zamiast słowniczka - może by Adash filmy do końca jednak oglądał. Może to jakaś idea, skoro pasjonat taki aż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones